www.PRACKOV.com

Místopisy - úvodem...
přidal: Miloš (18. 2. 2006)

V následujících „Stručných místopisech“ bychom Vás rádi seznámili s našimi chaloupkami a staveními, s jejich polohou v kraji, stručnou historií a s jejich osudy… 

Doufáme, že tyto nové texty zaujmou alespoň některé z vás. Budeme se snažit připravit i další zkrácené místopisy, a sice z Vesce a Smrčí. 

Tímto tedy chci poděkovat Františku Mlejnkovi staršímu, hlavnímu přispivateli a pisateli do rubrik našich „podkozákovských www stránek“, za dodané materiály. Tyto místopisné informace, sebrané Františkem Mlejnkem st., spisovatelem, učitelem ve výslužbě a kronikářem v jedné osobě,  jsem již pouze zestručnil, místy nepatrně doplnil a upravil pro použití na www stránkách. Pevně doufám, že se někteří z vás nechají inspirovat a přispějí nám. Vždyť to jsou stránky především pro VÁS!

Pokud by nám tedy chtěl kdokoli z Vás s tvorbou „internetových stránek o našem kraji pod Kozákovem – www.prackov.com“ pomoci, budeme jedině rádi. Uvítáme jakékoli fotografie nebo texty a články, které alespoň trochu s naším krajem a jeho lidmi souvisejí. Pokud máte jakékoli nápady či připomínky, co na stránkách vylepšit, zanechte nám na stránkách vzkaz, nebo napište na některý z našich e-mailů.