www.PRACKOV.com

Nový hosting! Konečně...
přidal: Honza (20. 10. 2008)
20. 10. 2008

Tak jsme konečně na jiném hostingu, trvalo to, ale nakonec se zadařilo...

Původně vybraný webhosting - Station - se ukázal býti nespolehlivým (přesněji řečeno ne hosting, ale lidé, kteří hosting zajišťují). Do doby, než byla zaplacena faktura za hosting a doménu ve výši 1.300,-, reagovala technická podpora velmi rychle, doména měla být převedena do sedmi dnů, nicméně se nazdařilo. Odpovědi od technické podpory poté chodily třeba až po 3-4 dnech, na telefon TP nereagovala. Trvalo to déle než měsíc a doménu nebyli schopni stále převést, proto jsme zrušili objednávku a požadovali vrácení peněz. Na urgence vrácení peněz již nereagují vůbec (pro jistotu :-).

Jelikož doméně končila platnost, bylo nutné ji rychle prodloužit, a proto byl vybrán jiný hosting - Webhosting C4, na který převod proběhl bez problémů za 4 dny. Zajímavé, že někde to jde a jinde ne :-)

V tuto chvíli jsou stránky již téměř funkční, e-maily uživatelů byly obnoveny za záloh z původního hostingu, nyní zbývá dohrát ještě některé fotogalerie (celková velikost prackovské fotogalerie je téměř 1GB).

Doufáme, že jste na nás po dobu převodu domény na nový hosting nezanevřeli a že se Prackovu opět vrátí jeho návštěvnost.

Miloš Haken a Jan Kopal