www.PRACKOV.com

Prackov vám přináší další hudební vychytávku!
přidal: Miloš (22. 3. 2006)
22. 3. 2006

Přinášíme vám další hudební vychytávku... Tentokrát kapelu LOVE GANGSTERS (www.lovegangsters.com), jejímž členem je syn mého kolegy. Právě vyhráli hitparádu na Radiu WAVE, takže si myslím, že pokud se vám tenhle styl líbí, neuděláte chybu, když na to mrknete..!

Dovolte abych vám přiblížil vznik LOVE GANGSTERS. Mé jméno je Marotha a už v útlém věku jsem měl eminentní zájem stát se uznávanou hvězdou na poli hudebním. Prošel jsem si několik ansáblů hudebního ražení, ale žádný velký úspěch mě nezachvátil. Nezbývá než hledat dál.....

Přichází den 5.4.2001 a v jistém klubu v Českých Budějovicích se koná koncert jedné pražské kapely. Den jako každý jiný.Ráno vstát, nasnídat, jít do fochu, v 18:00 zavřít, pomilovat se se svou dívkou, trochu se u toho nalejt a vyrazit. Klub je narván až po kořen. Zvuk hrozný, odcházím na bar abych se osvěžil. Asi v půl třetí ráno naražím na člověka, kterého jsem znal jen tak decentně. Vím, že také hrál v pár nevýznamných kapelách. A říkáme si klasické ahoj, jak se máš, a hraješ ? Oba zjišťujeme, že ani jeden z nás momentálně nemá do čeho stříknout - tak se nasíráme. Já mu oznamuji, že mám zájem dělat pop, (na 80' letech se shodneme) - on souhlasí a kývá kedlubnou. Povídá, že má automatického bubeníka a kytaru (v dnešní době již nemá nic). - Já skáču 5,3 metru do výšky - nesnáším bubeníky jako lidi - on také. Sděluji mu název kapely (LOVE GANGSTERS) - udiveně zírá, říká si - grandiozní magor. Ale je nadšen. Při výměně telefonů zjišťujeme, že máme oba stejný aparát - NOKIA 3110 a shodně zvolen typ vyzvánění (typ č.2) - neuvěřitelné. Výměna názorů a informací ohledně rozsekání české scény vrcholí ukrutnými hadry a odchodem domů. Člověk bez kterého by LOVE GANGSTERS nikdy nevznikly si říká Junker.