O nás

počet článků na stránku
zobrazit vše
1 2
(Miloš, přidáno 14. 7. 2006)

Napsáno o nás

14. 7. 2006

foto

Nové Pojizerky, vydání z půlky července 2006 (nové fotky z akcí na Prackově budou v nejbližších dnech postupně přibývat, Šlapky už tu jsou, ještě sem pověsíme Memoš):

1. strana: INFORMACE O SMRČSKÉ ŠLAPCE 2006

13. strana: INFORMACE O MEMORIÁLU FRANTY PÉRÁKA A LOJZY KEJVAČKY 2006:

Memoriál Franty Péráka a Lojzy Kejvačky:
 
V sobotu, dne 24. června 2006, se kolem deváté hodiny ranní na turnovském náměstí Českého ráje shromáždila doslova hrstka příznivců československých motocyklů, které na silnici spíše než respekt vzbuzují nostalgii a vzpomínky na zašlé časy…
Trasa vyjížďky, z recese pojmenované po dvou dobře známých motocyklových modelech, byla odtajněna až deset minut před odjezdem, přičemž se nacházela na mapě Lužických hor, což dovádělo některé zúčastněné po odtajnění k mdlobám. Vzhledem k tomu, že se zúčastnily stroje různého stáří a kubatur, došlo k rozdělení trasy.
 
Poté, co kolemjdoucí okoukli staré Jawy a Čezety, se celý průvod skrze hloučky přihlížejících vydal z Turnova do Mnichova Hradiště, kde se starší stroje a méně odvážní motoristé odpojili a vyjeli na Mužský, kde po obědě a kávičce pokračovali českým rájem zpět na Turnov.
 
Zbylí účastníci zamířili na dvou „pérácích“ a dvou „kývačkách“ do Mimoně a dále do Sloupu v Čechách, kde se jezdci posílili vydatným obědem. Poté otočili své stroje pod skalním hradem a pokračovali různými oklikami do Nového Boru, Stráže nad Nisou, Hamru na Jezeře a Osečné, kde došlo k zasloužené pauze na kávičku a zmrzlinu. Odtud již vedla trasa do Českého Dubu a dále přes Třtí a Sychrov zpět k Turnovu.
 
Do cíle I. ročníku Memoriálu dorazily všechny stroje v odpoledních hodinách bez poruchy a všichni zúčastnění s dobrou náladou, za což byli odměněni diplomem a příjemným pocitem. Delší trasa měřila zhruba 170 km, což nebyl pro „motorové oře našich dědů“ žádný problém.
 
Všem zúčastněným patří poděkování za účast na I. ročníku Memoriálu Franty Péráka a Lojzy Kejvačky, o kterém nikdo netušil, jestli vůbec začne a jak skončí… Tímto prvním, pokusným ročníkem motocyklové vyjížďky vzdáváme čest obětavým záholickým pořadatelům, kteří pro nás každoročně připravují stylová setkání příznivců motocyklů československé provenience, bez kterých si motocyklovou sezónu už ani neumíme představit. Fotografie z Memoriálu, jehož první ročník sledoval stopu naplánovanou Jindrou Drahoňovským, naleznete v nejbližších dnech na stránkách www.prackov.com
 
M. Haken

příloha

(Miloš, přidáno 20. 2. 2006)

Proč si nepostěžovat, žééé..?! :)


Prackovské www stránky a jejich tvorba... aneb jak u počítače strávit půl života, vypít hektolitry kafe, piva a vína... :) No, snad to zas nebude tak hrozný... Nebo jo..? No, těžko říct... Ale teď už v klidu čtěte. Jdu opláchnout hrnky od kafe a vyměnit prázdnou bednu za plnou...

(Miloš, přidáno 20. 2. 2006)

Ty jo, hele... Ruská Liga..! Tak to mrknu... :)


RUSKÁ LIGA..? Asi jste si říkali, co to je..?! Vysvětlení je jednoduché - to jsme my. Tlupa mladých lidí, která dostala své pojmenování někdy v roce 1998, kdy jsme si pořídili několik aut ruské provenience a natolik nás zaujala a tolik jsme jim fandili, až se - neznámo kdy a kde - zrodil tento název, který přetrval až dodnes, kdy už nikdo z nás nemá žádný ruský vůz:) Z dlouhé chvíle jsme se také zabývali (a zabýváme - a především pak Radek Mlejnek) střihem videa, natáčením různých našich akcí, klipů a oslav (doufáme, že už se konečně dostaneme i na amatérský filmový festival...).

Dalším naším významným počinem (snad v dobrém...) bylo spolupořádání Čarodějnic v roce 2002 zde na Prackově, za domem čp. 26. Zúčastnilo a vystřídalo se tu oficiálně 99 lidí, zda-li jich bylo více, to už dnes těžko zjistíme:).

Z dlouhé chvíle, z fandovství a z lásky k tomuto kraji, ze záliby v grafice a ze spousty dalších důvodů také vznikly tyto internetové stránky, které jsou prozatím 'v plenkách', ale budou neustále doplňovány o nové informace, fotografie a další nezbytnosti:).

Snad se Vám tady, na prackovských stránkách, bude líbit...


(Miloš, přidáno 20. 2. 2006)

O doméně www.PRACKOV.com


Od 10. 11. 2003 má Prackov svoji doménu www.prackov.comPředtím byste ho našli na adrese prackov.oa98.com... 

Můžete zde mít vaši e-mailovou schránku s přístupem přes POP3, IMAP i webmail vasejmeno@prackov.com

Pro další informace nebo pro zřízení účtů pište na e-mail tvurci (at) prackov (dot)com


(Miloš, přidáno 20. 2. 2006)

Jak nejlépe, a co když..?!


Nejlépe je tento web prohlížet při rozlišení obrazovky 1024 / 768, přehlednost však zůstává zachována i při nižším rozlišení (800 / 600), avšak někdy s nutností používat posuvníky... Stránky byly testovány v těchto prohlížečích: MS Internet Explorer 6, Opera 7.1, Mozilla 1.3.1, Netscape 7.02... ostatní prohlížeče by se zobrazením stránek neměly mít problémy... Pokud však zjistíte jakékoliv chyby či nepřesnosti na těchto stránkách, napište na tvurci (at) prackov (dot) com


počet článků na stránku
zobrazit vše
1 2
• Copyright © 2003-2011 Prackov | Partneři: Rejnok IT počítače Turnov | Tvorba internetových stránek, bitmapové a vektorové grafiky | Matrace | Veterinární léky - internetový obchod | První Turnovská realitní kancelář | Jawa 500 OHC Český ráj | Ubytování Chata na Červenici | Ubytování v Českém ráji - Sedmihorky | Veterinární klinika Turnov | Obec Všeň | Společenské šaty na míru